Başkan Hürriyet’ten temsiliyet noktasında önemli adım

KOCAELİ (İGFA) – Kentteki tüm dinamiklere kıymet vererek temsiliyet noktasında değerli çalışmalar yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, yeni bir adıma daha imza attı. Vatandaşların istek ve taleplerini süratlice yerine getirebilmek için çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesinde, Roman Masası kurdu.

ROMAN MASASINDA 3 YÖNETİCİ OLACAK

İzmit Belediyesi Roman Masası Yöneticileri; İsa Turcan, Burak Akbulut ve Orçun Aygül olacak. Roman vatandaşları önemsediklerini belirten Lider Hürriyet, “Kentimizdeki yaşayan tüm vatandaşlara hak ettikleri hizmeti götürmek en büyük vazifemiz. Misyona geldikten sonra STK ve Esnaf Masası, Muhtar Hizmet Masası, Çınar Halk Masa üzere yapılar oluşturarak kentimizin tüm dinamikleriyle daha sıkı temas kurduk. Artık de yeni bir hizmet masası daha kurduk.

“GÜZEL BİR ADIM ATIYORUZ”

“Faaliyet geçireceğimiz Roman Masası’nda vatandaşlarımızın yakından tanıdığı şahıslar yönetici olarak vazife yapacak. Roman vatandaşların bir sıkıntıları olduğunda muhatap bulabilmeleri, temsiliyet kazanmaları ismine hoş bir adım atıyoruz. Roman kardeşlerimizin kaygılarına derman olabilmek, hak ettikleri hizmetleri alabilmelerini sağlamak ismine daha da hoş işler yapacağımıza inanıyorum” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir