Ferencvaros Teknik Direktörü Cherchesov: Önemli olan alacağımız sonuçtur

UEFA Avrupa Ligi H Kümesi’nde tepede yer alan Macaristan grubu Ferencvaros, yarın Trabzonspor ile kümedeki son müsabakasına çıkacak. Trabzon’da oynanacak karşılaşma öncesinde Ferencvaros Teknik Yöneticisi Stanislav Cherchesov ile grubun golcülerinden Ryan Mmaee basın toplantısı düzenledi.

“ÖNEMLİ OLAN ALACAĞIMIZ SONUÇ”

Yarınki müsabaka öncesinde değerlendirmelerde bulunan teknik yönetici Cherchesov, takımdaki eksiklikler ve kafileye katılan genç oyuncularla ilgili soruyu, “Yarın 6’ncı maçımızı oynuyoruz ve çok sıkı bir programdan sonra buradayız. Gruptaki eksiklikler her vakit olabilir, genç olsun ya da olmasın kıymetli olan alacağımız sonuçtur” formunda yanıtladı.

“TRABZONSPOR MESKENİNDE ÇOK MOTİVE OLACAK”

Trabzonspor karşısında alana çıkacak kadroyu kesinleştirmediğini belirten Cherchesov, “Yarın kimin forma alacağını göreceğiz. Şimdi 11’imiz yok fakat fark etmez. Kimin sarı kartı ya da sakatlığı varsa buna bakmadan kendi performansımıza bakıyoruz. Dün akşam oyunumuza baktık, incelemesini yaptık. Bugün de çalışacağız. Umarım yeterli bir performans göstereceğiz. Trabzonspor’la kendi konutumuzda 10 kişi olarak oynadık ve uygun gayret gösterdik. Şu an deplasmandayız, Trabzonspor kendi meskeninde ve çok motive olacak. Taktiğimizin ne olacağını belirleyeceğiz” diye konuştu.

“SONRAKİ ÇEŞİDE BİLETİMİZİ ALDIK ANCAK ÇABA EDECEĞİZ”

Ferecvaros’un santrforu Ryan Mmaee ise “Zor bir oyun olacak, üzerimizde büyük baskı olacak biliyorum lakin kesinlikle kazanmalıyız. Yarın burada sıkıntı bir maç bekliyorum Daha evvelki müsabakalarda olduğu üzere bu maçı da alabiliriz. 30 bin kişinin önünde oyun oynamak kolay değil lakin çaba edeceğiz. Daha evvelki maçlarda gösterdiğimiz kadro ruhunu performansımı yansıtacağız. Bir sonraki cinse biletimizi aldık lakin buna karşın çaba edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir