Ruhsuz ilişkileriyle uzmanı olan burçlar göz yaşartıyor: Astrolojinin hayal kırıklıklarıyla ünlü burçları hangileri?

Aşkı bulmakta zorlanan, bulduğunda alakayı sürdüremeyenlerdensiniz. Tahminen de sorun sizde değil burcunuzdadır. Ruh eşinizi bulmadığınızda zehir üzere bir bağlantının içinde kendinizi bulmanız olası. Hayal kırıklığından bir türlü başını kaldıramayan burçlar, kendilerini şanssız olarak damgalayıp duruyor. Pekala hangi burçlar, toksik bağlantılarıyla ünlü olabilir?

İlişkilerinde memnunluğu bulamayan ve hayal kırıklığını meslek haline getiren burçların hangileri olduğunu merak ediyorsanız dikkatle okuyunuz.

Balık

Duygusallığın ve romantizmin burcu Balıkların yüzü güler mi? Empati yetenekleri bu kadar gelişmiş bir burcu yalnız bırakırlar mı? Beşerler karşısında bu kadar hassas olmasanız daha düzgün değil mi?

İlişkilerinde çok sıkıcı durumların içinde kalan Balıklar, kendilerinden çok fazla feragat ediyorlar. Fakat bu kadar verici olmak uygun değil. Kendinizi toplayın, pahalı olan sizsiniz!

Akrep

Heyecanın doruklarda gezdiği Akrep burçları, her vakit doludizgin bir bağdan yanalar. Bu alaka için de çok fazla fedakarlık yapıyorlar. Biraz rahat mı davransanız sevgili Akrepler?

Kıskançlıkta tepe yapan Akrepler, çok sahiplenici olduğunuzu biliyoruz lakin bu durum çok çoka kaçmamalı. Size de hatırlatmakta yarar var; münasebetler ikili yaşanır ve memnunluk için evvel dozunda bir sevgi gerekir.

Oğlak

Duygularına karşılık arayan Oğlaklar için itimat çok kıymetli. Birine güvendiklerinde ise kopmaları çok güç oluyor. Münasebetlerin inişli çıkışlı yapısı ise hiç onlara nazaran değil.

Yalnız kalmaktan korkan Oğlak burçları, sevgilileri için çok uğraşsalar da aradıklarını tam olarak bulduklarını söylemek güç. Tahminen de her şeyi vakte bırakmalısınız.

İkizler

Çekici olan İkizler burcu, bu ilgi odağı olma huyları nedeniyle karşısındakini kimi vakit bunaltır. Eğlenmeyi ve gülmeyi seven İkizler, biraz da istikrarsız davranır.

İlişkilerinde daima başı karışık olan İkizler, tutarsız davranırlar. Onlar için birine bağlanıp kopamama sorunu var demek de yanlışsız diyebiliriz.

Yay

Çok güzel dost olan Yaylar, arkadaşlıklarını da aşka çevirmekte beceriklidir. Daima işleri halleden durumları çok ilgi görür. Herkes onlarla sevgili olmak ister. Lakin bu daima ilgi çekme haliyle olumsuz bağlantılar içine düşmeleri de bir olur.

İlişkideki dinamikler Yayların elindedir. Kendilerini inançta hissetmek onlar için çok değerlidir.

Kaba ve otoriter bir sevgiliyi dahi takmayan Yay burçları, o kadar çok bağlanırlar ki bağlantılarındaki sorunları bile fark etmeden düz bir halde ilerler. Bu türlü yapmayın lakin sevgili Yaylar! Bir sefer geliyorsunuz dünyaya…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir