Ünlü oyuncu 40 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle neden evlenmediğini açıkladı

Ancak tüm bu alışıldık kıssayı bilakis çeviren bir ünlü çift var ki 40 yıldır bitmeyen aşklarıyla gören herkese parmak ısırtıyor. Hollywood’un iki efsane ismi Goldie Hawn ve Kurt Russell, vakte ve şov dünyasının en büyük aşkları bile öğütüp geçen nizamına neredeyse yarım asırdır direniyor.

Tanışıklıkları 1966’ya dayanan Goldie Hawn ve kurt Russell ortasındaki aşk 1983’te, Swing Shift isimli sinemanın setinde başladı

77 yaşındaki Hawn ve 72 yaşındaki Russell’ın aslında 1966’da bir Disney sinemanın için birlikte kamera karşısına geçtiklerinde tanışmışlar. Bu tanışmadan sonra ikisi de evlenmiş hatta çocukları olmuş. Bir diğer sinema için tekrar başrollere seçildiklerindeyse 40 yıldır devam eden bu aşkın temeli atılmış.

Çift upuzun oyunculuk meslekleri boyunca birçok sinemada birlikte başrol oynadı

1984’te gösterime giren Swing Shift sinemasının takımına seçilen Hawn ve Russell’ın aşkı 1983’ün Sevgililer Günü’nde başlamış. Ve ortadan geçen 40 yıl boyunca da birinci günkü üzere devam etmiş. Goldie Hawn’ın direktör Gus Trikonis’le 10 yıl süren evliliğinin akabinde müzisyen Bill Hudson’la yaptığı ikinci evliliğinden Oliver isminde bir oğlu ve Kate isminde bir kızı var. Kurt Russell da meslektaşı Season Hubley ile kısa süren bir evlilik yapmış, bu evlilikten Boston isminde bir oğlu olmuştu.

Kurt Russell, Goldie Hawn’ın Bill Hudson’la evliliğinden doğan çocukları Oliver ve Kate Hudsun’a da babalık yaptı: Çiftin 40 yıllık birlikteliklerinden bir de Wyatt isminde bir oğulları oldu

Goldie Hawn ve Kurt Russell, evvelki evliliklerinden doğan üç çocuklarını birlikte büyüttü. Çiftin oğulları Wyatt Russell’ın da ortalarına katılmasıyla 4 çocuklu büyük bir aile oldular. Fakat bu 4 çocuğu birlikte büyütürken hiç evlenmediler ve 40 yıldır aşklarını birinci günkü üzere yaşamaya devam ettiler. 2000 ve 2004’te çiftin ortalarının bozulduğu ve ayrılacakları söylentileri çıksa da Hawn ve Russell hâlâ birlikte ve epeyce da memnunlar.

Goldie Hawn, 40 yıldır devam eden bu aşkın neden evlilikle taçlanmadığını samimi biçimde anlattı

Goldie Hawn geçtiğimiz gün katıldığı özel CNN yayınında Kurt Russell’la neden hiç evlenmediklerini ve buna karşın 40 yıldır bu alakayı nasıl büyük bir bağlılıkla devam ettirdiklerini anlattı. Sunucunun “İkiniz neden hiç evlenmediniz?” sorusuna “Neden evlenelim ki? Bence bu daha gerçek bir soru, o denli değil mi?” diyerek karşılık verdi.

Goldie Hawn boşanmanın epeyce nahoş ve maliyetli bir iş olduğunun da altını çizdi ve sunucuya “Kaç boşanma sahiden ‘eğlenceli’ biçimde sonlanmıştır? Kaç boşanma taraflara ‘ucuza’ mal olmuştur? Kaç boşanma sonrasında aslında nefret etmeye başladığınız beşerden daha çok nefret etmemişsinizdir? Kaç boşanma çocukların hayatını kâbusa çevirmemiştir?” diye sordu.

Çiftin kızları Kate Hudson da annesinin ve üvey babasının yolundan gitti ve büyük bir Hollywood yıldızı oldu

Hawn’ın bu yanıtı karşısında geri adım atmayan sunucu Chris Wallace “Ama Kurt Russell’la 40 yıldır birliktesiniz. Artık zati boşanmazsınız.” deyince Goldie Hawn yeniden karşılığı anında verdi: “O vakitler bu kadar uzun mühlet birlikte kalacağımızı bilmezdik değil mi?”.

İlişkileri yürütmenin, hele de bu kadar uzun müddet, ne kadar güç olduğunun altını çizen Goldie Hawn hâlâ her sabah uyandığında kendine “Ben hakikaten burada olmak istiyor muyum?” diye sorduğunu ve hem zihnen hem de kâğıt üzerinde “özgür” kalmalarının kendisi ve Kurt Russell için en sağlıklı yol olduğunu anlattı.

Hollywood’dan emekli olan, çocuklarını da büyüten ve artık torun sevmenin tadını çıkaran Goldie Hawn ve Kurt Russell sık sık çıktıkları tatillerde sevinç içinde pozlar vermeye devam ediyor

Uzun yıllardır evlilikle ilgili bu cins sorulara maruz kalan çift bu mevzuda her vakit epey açık yürekli davranmış ve alakalarıyla ilgili bu ayrıntısı içtenlikle anlatmıştı. Hatta Goldie Hawn 7 yıl evvelki bir öteki röportajında Kurt Russell’la evlenmiş olsalardı çoktan boşanmış olacaklarını da tez etmişti. Ve ikisinin de “evliliğin bir bağlantının çimentosu olduğuna” inanmadıklarını açıklamıştı.

Goldie Hawn ve Kurt Russell geçen yıl, en küçük torunları, Kate Hudson’ın kızı Rani’nin doğum günü partisi için bu türlü poz vermişti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir