Zeynep Alkan, sağlık sorunları nedeniyle Survivor 2023’e veda etmek zorunda kaldı

TV8 ekranlarının fenomen müsabakası Survivor 2023, dün akşam yeni kısmıyla ekrana geldi. Ada kurulunda konuşan Acun Ilıcalı, ünlüler ekibinde yer alan ve bir müddettir rahatsızlığı nedeniyle oyunlarda yer alamayan Zeynep’le ilgili makûs haberi verdi.

“SURVIVOR HAYATI BİTTİ”

Sempatik halleriyle ve performansıyla isminden kelam ettiren ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan Zeynep Alkan, elinden sakatlandı. Ada kurulunda Zeynep’in sıhhat durumu hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı, berbat haberi de duyurarak “Zeynep’in ameliyat olması gerekiyor. Ameliyatı elinden olacağı için geri gelmesini istedik. Zeynep için bu toleransı gösterebilirdik. Fakat gelen raporlar bu ameliyat sonrası sürecin varsayımımızın çok daha üzerinde olacağı. Kendisine çok geçmiş olsun diliyoruz. Zeynep’in Survivor hayatı sona erdi. Çok tatlı ve başarılı bir yarışmacıydı. Onu her gördüğümde keyifli oluyordum. Babasını da çok severim. Hamdi Alkan’la konuştum ve durumu anlattım. O da çok üzüldü” dedi.

ZEYNEP ALKAN KİMDİR?

Oyuncu ve direktör Hamdi Alkan ile oyuncu Canan Hoşgör’ün kızı olan Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Küçük yaşlarda sanat eğitimlerine başlayan Alkan, Hisar Eğitim Vakfı Okulları’nın tiyatro oyunlarında yer aldı. Ayrıyeten 2 yıl kadar Kadıköy Devlet Konservatuvarında viyola eğitimi aldı. 12 yaşından beri tiyatro oyunlarında yer alan Zeynep Alkan, birebir vakitte toplumsal medya fenomenliği yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir